Czuwając nad pulsem życia...

Epidemie cholery w rejencji opolskiej - nowa publikacja Stowarzyszenia
Aktualności

Informujemy, że Stowarzyszenie zostało wydawcą pracy Marka Pawła Czaplińskiego pt. "Epidemie cholery w rejencji opolskiej w latach 1831-1894". Jest to równocześnie pierwsza wydana przez nas praca doktorska. Książkę można bezpłatnie pobrać w zakładce Publikacje.

Niniejszym Stowarzyszenie Humanistyczne: Europa, Śląsk, Świat Najmniejszy zaprasza do współpracy autorów prac historycznych oraz wszystkich pasjonatów historii. W ramach swojej działalności oferujemy kompleksową pomoc w zakresie wydawniczym, obejmującym:

recenzję wydawniczą, korektę i redakcję tekstu, skład, opracowanie projektu okładki, oraz druk. Zapewniamy pomoc profesjonalnego redaktora oraz grafika, a także obsługę jednej z najlepszych na Górnym Śląsku drukarni.

Kontakt: europa-slask@us.edu.pl